Ładowarki Teleskopowe - Lubtrans

Ładowarki teleskopowe to urządzenia, które z dużą łatwością potrafią dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Najczęściej używa ich się wtedy, gdy inne maszyny podnoszące nie dają sobie rady z wykonaniem zadania. Sporą zaletą tych urządzeń jest wielofunkcyjność. Ładowarki tego typu nie są przeznaczone tylko do jednego typu zadań. Wyposażone w odpowiedni osprzęt ładowarki teleskopowe mogą równie dobrze posłużyć jako ciągnik, koparka czy wózek widłowy. Jeśli interesuje cię wynajem ładowarki teleskopowej, Zielona Góra to miasto w którym znajdziesz naszą firmę. Od wielu lat świadczymy usługi ładowarką teleskopową i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów. 

Ładowarki teleskopowe – nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdziesz takie ładowarki teleskopowe jak:

Merlo Roto 40.25 – ładowarka teleskopowa obrotowa o maksymalnej wysokości podnoszenia 25,25 m i maksymalnym udźwigu: 4000 kg.

Ładowarka typu Merlo jest wyposażona dodatkowo w:

 • rozsuwany kosz obrotowy Merlo,
 • sterowanie maszyną pilotem / z kosza,
 • hydraulicznie rozsuwane widły do palet,
 • wciągarka / dźwig,
 • generator prądu,
 • szybko złącze hydrauliczne.

Ponadto do twojej dyspozycji oddajemy ładowarkę teleskopową Manitou 1740 slt. Jej cechy charakterystyczne to ładowność 4t, wysokość podnoszenia 17 m. Ładowarka posiada dodatkowe wyposażenie w postaci wideł i kosza.

Jakie usługi wykonuje się ładowarką teleskopową?

Ładowarki teleskopowe najczęściej znajdują zastosowanie w przemyśle, rolnictwie i budownictwie. Ładowarki sprawdzają się w wielu dziedzinach, głównie z powodu swojej wielofunkcyjności.

Mogą służyć np. do:

 • rozładunku materiałów przy użyciu wideł paletowych,
 • przemieszczania materiałów za pomocą szufli,
 • pracy na wysokościach, którą umożliwia wysięgnik teleskopowy z platformą roboczą.

Nasza firma oferuje wynajem ładowarek teleskopowych najlepszej jakości. Podnośniki teleskopowe umożliwiają zamontowanie specjalistycznego sprzętu używanego w budownictwie lub ogrodnictwie. Dzięki temu jest to jeden z najczęściej używanych sprzętów dźwigowych. Sporą zaletą ładowarek teleskopowych jest napęd na cztery koła terenowe. Szerokie koła umożliwiają pracę w branży rolnictwa, gdzie maszyna stosowana jest często na polu, w stajniach i innych miejscach. 

Nie trzeba więc martwić się o to, że ładowarka nie poradzi sobie na trudnym terenie budowy. Ładowarki Merlo Roto i Manitou oferują dużą zwrotność i prędkość jazdy – większość sprzętów dźwigowych jest zazwyczaj przystosowana do wykonywania jednego konkretnego zadania. Ładowarki teleskopowe są bardzo mobilne, czym znacznie wyróżniają się na tle innych maszyn. 

Inne zalety ładowarek teleskopowych

Inną wielką zaletą ładowarek teleskopowych jest również duży udźwig, który może podnosić ciężkie ładunki. Ładowarki są wyposażone w stabilizatory, które utrzymują solidną pozycję ładowarki przez cały czas pracy. Ładowarki stosuje się równie często w przemyśle drzewnym a nawet portach morskich, gdzie służą głównie do załadunku i rozładunku kontenerów. 

Jak widać ładowarki teleskopowe, to sprzęt bardzo uniwersalny. Jeśli dodatkowo wziąć pod uwagę bogate wyposażenie, które posiada nasza firma, dla tego typu maszyny nie ma zadań niemożliwych. Sprawdzą się na każdym terenie i zadowolą każdego klienta. 

Osoby zainteresowane wynajęciem ładowarki teleskopowej zapraszamy do kontaktu. Firma Lubtrans posiada wykwalifikowany zespół pracowników. Pamiętaj, że wynajmując jakikolwiek sprzęt naszej firmy, otrzymujesz także usługę operatora danej maszyny. Ponadto przy dłuższych współpracach oferujemy niższe ceny. 

Nasze ładowarki teleskopowe:

 • Merlo Roto 40.25 (ładowarka teleskopowa obrotowa)

  Merlo Roto 40.25 (ładowarka teleskopowa obrotowa)

maksymalna wysokość podnoszenia: 25,25 m
maksymalny udźwig: 4000 kg

Wyposażenie:

rozsuwany kosz obrotowy Merlo,
sterowanie maszyną pilotem / z kosza,
hydraulicznie rozsuwane widły do palet,
wciągarka / dźwig,
generator prądu,
szybkozłącze hydrauliczne,

 • Manitou 1740 slt
  Ładowarka teleskopowa Manitou 1740 slt

Wysokość podnoszenia: 17m
Ładowność 4t
Na wyposażeniu: widły, kosz.

Close Menu
ul. Przyszłości 7 67-100 Nowa Sól
501 713 351 lubtrans@o2.pl