Podnośniki Koszowe - Lubtrans

Oferujemy Państwu usługi podnośnikiem koszowym najwyższej jakości. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od wielu lat, cechuje nas profesjonalizm i bogate doświadczenie w branży.

W razie potrzeby gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i dobór najlepszego rozwiązania do Państwa potrzeb. Decydując się na wynajem podnośnika koszowego z naszej firmy Usługobiorcy mają gwarancję niezawodnego sprzętu oraz kompleksowej, rzetelnej obsługi w postaci wykwalifikowanych operatorów. Zapraszamy do współpracy!

W naszej ofercie mają Państwo do wyboru:

 • podnośnik koszowy 20 metrów (Renault Midliner o maksymalnym zasięgu bocznym 14,5m);
 • podnośnik koszowy 30 metrów (Mercedes Wumag 300 o maksymalnym zasięgu bocznym 13m).

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Podnośniki koszowe stają się coraz popularniejsze dzięki swym wielu zaletom, które niewątpliwie ułatwiają i uprzyjemniają prace. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo jakie zapewnia korzystanie z tego rodzaju sprzętu. Prace wykonywane na wysokości niosą ze sobą ryzyko upadku, jednak podnośniki koszowe eliminują je do minimum. Dzięki swojej niezawodności pracownicy mogą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc bez obawy o niestabilność, a w konsekwencji wypadek.

Wynajem podnośnika koszowego to również oszczędność czasu i pieniędzy. W zależności od indywidualnych potrzeb, jak również miejsca realizacji, nasi Klienci mogą dobrać odpowiednią wersję podnośnika, o oczekiwanym zasięgu i udźwigu. Użytkownicy podnośników koszowych cenią sobie ich praktyczność, wygodę i łatwość w obsłudze.

Wraz ze sprzętem dostarczamy Państwu fachowych operatorów, a więc nasi Klienci nie muszą się o nic martwić.

Uniwersalne zastosowanie

Branże, w których najczęściej wykorzystywane są podnośniki koszowe:

 • budownictwo
 • ogrodnictwo i sadownictwo
 • reklama
 • firmy konserwatorskie

Podnośnik koszowy kojarzy się głównie z budownictwem i w sumie nie ma co się dziwić, gdyż to właśnie na budowie najczęściej spotykamy sprzęt tego rodzaju. Jednak na wynajem podnośników koszowych decydują się nie tylko firmy budowlane przy wykonywaniu różnego rodzaju robót na wysokości. Jest to również bardzo dogodna opcja dla ogrodników i sadowników.

Podnośnik koszowy zapewnia szybki i sprawny dojazd w każde miejsce, a przemieszczanie się nie stanowi żadnego problemu. Wycinka i pielęgnacja drzew staje się czystą przyjemnością, a przycięcie nawet najwyżej położonych gałęzi będzie wykonane skrupulatnie i bezpiecznie. Coraz częściej obserwujemy także wynajem podnośnika koszowego przez firmy zajmujące się czyszczeniem elewacji. Niewątpliwie w znacznym stopniu ułatwia to prace osób trudniących się taką działalnością, gwarantuje oszczędność czasu, dzięki czemu firmy mogą precyzyjnie wykonać powierzone zadania, w możliwie jak najkrótszym terminie.

Podnośniki koszowe są również niezastąpione przy wykonywaniu prac konserwatorskich na wysokości. Mogą być wykorzystywane przy renowacji kościołów, wież widokowych czy innych zabytkowych obiektów. Biorąc pod uwagę prace wysokościowe, nie sposób zapomnieć o reklamach wielkoformatowych i różnego rodzaju banerach promocyjnych. Montaż takich wielkowymiarowych ogłoszeń w przestrzeni publicznej może być utrudniony ze względu na ciężki dostęp i ograniczenia architektoniczne. W takiej sytuacji wynajem podnośnika koszowego staje się idealnym rozwiązaniem. Użytkownicy mogą umiejętnie i należycie zamontować reklamę, bez straty czasu i obawy o upadek.

Podnośniki koszowe a rusztowania

Wynajem podnośników koszowych stanowi atrakcyjną alternatywę dla popularnych rusztowań budowlanych. Postawienie rusztowania wymaga sporo czasu oraz fachowej wiedzy, posiadania uprawnień, jak również dokładności. Złe postawienie i zakotwiczenie rusztowania może mieć fatalne skutki i często bywa przyczyną wypadków na budowie. Ponadto w przypadku prac, których specyfika wymaga częstego przemieszczania się, wielokrotny montaż i demontaż rusztowań staje się uciążliwy, pochłania dużo czasu i zaangażowania pracowników. Decydując się natomiast na podnośnik koszowy unikniecie Państwo takich problemów. Nasi Klienci mogą całkowicie skupić się na zadaniu, mając pewność, że prace są wykonywane bezpiecznie, a operatorzy sprzętu mają wszelkie wymagane uprawnienia.

Nasze Podnośniki:

 • 20 metrów Renault Midliner
  Maksymalny zasięg boczny 14,5m

Podnośnik koszowy Renault Midliner Maksymalny zasięg boczny 14,5m

 • 30 metrów Mercededes Wumag 300
  Maksymalny zasięg boczny 13m

Podnośnik koszowy Mercededes Wumag 300 Maksymalny zasięg boczny 13m

Close Menu
ul. Przyszłości 7 67-100 Nowa Sól
501 713 351 lubtrans@o2.pl