Dźwigi do wynajęcia - Lubtrans

Firma Lubtrans oddaje do twojej dyspozycji usługi profesjonalnych dźwigów wraz z obsługą operatorską. Jeśli więc potrzebujesz dźwigi do wynajęcia, nie musisz się martwić o obsługę. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Przez cały ten czas firma wyrabiała swój kunszt, co zaowocowało pozyskaniem wielu stałych i zadowolonych klientów. Kadra operatorska Lubtrans jest bardzo dobrze wykwalifikowana. Nie istnieją dla nas zadania niemożliwe do wykonania. Bez względu na to, do czego potrzebujesz naszego sprzętu i pracowników – poradzimy sobie.

Nasza firma jest wyposażona w dźwigi o udźwigu: 25, 28, 45, 80 i 90 ton.

Wynajem dźwigu – co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

Lubtrans posiada w swoim asortymencie szereg rozmaitych urządzeń. W ofercie naszej firmy można znaleźć:

ładowarki teleskopowe

podnośniki koszowe

– koparko-ładowarki

 

– koparki zwykłe

 

– zagęszczarki

 

Ładowarki teleskopowe są bardzo wszechstronne, przez co ich popularność jest bardzo wysoka. Wykorzystywane są głównie w budownictwie, przemyśle i rolnictwie. Najczęściej wykorzystuje się je do rozładunku materiałów przy użyciu wideł paletowych. Podnośniki tego typu oferują także możliwość zamontowania innych osprzętów. Ponadto ładowarki teleskopowe bardzo dobrze radzą sobie na trudnym i nierównym terenie. Albowiem zostały wyposażone w koła terenowe, które bez problemu pokonują najtrudniejsze nawierzchnie, zachowując przy tym maksimum bezpieczeństwa.

 

Podnośniki koszowe także cieszą się dużym zainteresowaniem. Takie podnośniki umożliwiają wykonywanie prac na dużych wysokościach, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom. Najczęściej podnośniki koszowe wykorzystuje się podczas malowania elewacji i innych czynności z nią związanych. Urządzenia te równie dobrze sprawdzą się do obcinania gałęzi drzew – w sadach lub parkach miejskich.

 

Wspomniane wyżej zagęszczarki służą do zagęszczania podłoża. Zagęszczarki są często stosowane po zakończeniu prac np. budowlanych, gdzie podłoże uległo zniekształceniom. Zagęszczarki za pomocą wibracji pozwalają ubić podłoże i wyrównać teren. Bez względu na to, czy powierzchnią jest ziemia, piasek, beton czy asfalt – nasze zagęszczarki marki Wacker Neuson poradzą sobie doskonale.

 

Z kolei koparko-ładowarki wykorzystywane są do robót ziemnych i jak sama nazwa wskazuje, posiadają zarówno cechy koparki, jak i ładowarki. Do czego można je wykorzystać? Głównie do prac porządkowych, wykonywania prac komunalnych czy przygotowania terenów do budowy chodników i dróg dla rowerów.

 

Lubtrans – profesjonalne usługi dźwigowe

 
Przed wyborem odpowiedniego sprzętu, warto się z nami skontaktować, aby dokonać najlepszego wyboru. Może się okazać, że do planowanych przez państwa prac, lepiej sprawdzi się inne urządzenie, niż wcześniej państwo zakładali. Wynajem dźwigu wraz z obsługą operatora przydaje się do różnych prac dźwigowych.
 

Przykładowo mogą to być:

– załadunek rozładunek większych towarów lub kontenerów

– montowanie i demontowanie konstrukcji stalowych

– ustawianie maszyn

i wiele innych.

 

Tak naprawdę od ciebie zależy, jak wykorzystasz nasze usługi. Jeśli potrzebny ci dźwig do wynajęcia, w celu wykonania prac niecodziennych, również nie będzie problemu. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb. Zamówienia realizowane są zgodnie z ustalonymi zasadami i zawsze w wyznaczonym terminie. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub odwiedź nas osobiście.

 

 

 

Dźwigi do wynajęcia - LubtransProfesjonalne usługi dźwigowe

Close Menu
ul. Przyszłości 7 67-100 Nowa Sól
501 713 351 lubtrans@o2.pl