{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_3d":"3","slide_show_ipad_3d":"2","slide_show_tablet_3d":"1","slide_show_mobile_3d":"1","slide_to_scroll_3d":"1","auto_stop":"false","centermode_3d":"true","space_between_3d":"30","depth":"20","modifier":"20"}
?>

Nasza firma jest wyposażona w dźwigi o udźwigu: 25, 30, 45, 80 i 90 ton.

Wynajem dźwigu Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, woj. lubuskie


dzwig zielona góra, uslugi dzwigowe zielona gora, wynajem dźwigu zielona Góra, dźwigi zielona Góra  .

Dzwig Zielona Gora, wynajem Dzwigu Zielona Gora-Lubtrans

Firma Lubtrans oddaje do twojej dyspozycji usługi profesjonalnych dźwigów wraz z obsługą operatorską. Jeśli więc potrzebujesz dźwigi do wynajęcia, nie musisz się martwić o obsługę. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a firma istnieje na rynku od ponad 20 lat.

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem w Zielonej Górze i Nowej Soli oraz w całym Województwie Lubuskim, jak i w województwach sąsiednich oferujemy bardzo duży wybór tych maszyn budowlanych. Najlepszą rekomendacją naszych usług są bardzo dobre opinie klientów na tak trudnym i wymagającym rynku budowlanym. Wszystko to sprawia, że takie hasła jak: dzwig Zielona Góra, czy też wynajem dzwigu Zielona Góra są od razu kojarzone z Lubtrans.

Z roku na rok w naszej firmie pojawia się nowa maszyna typu dźwig, ładowarka teleskopowa lub jakiś podnośnik koszowy. Firma się wciąż rozwija przez co dzwigi Zielona Góra, dzwigi Zielona Góra kojarzone jest z Firmą Lubtrans. Co Ciekawe w zeszłym roku wzbogaciliśmy naszą pozycję o Dźwig o tonarzu do 90T co jest niezwykle ważne dla rozwoju . Mimo to posiadamy w bazie sprzętowej również podnośniki koszowe do 30m.
Świadczymy również usługi ładowarkami teleskopowymi Manitou oraz Merlo ROTO. Ładowarka teleskopowa obrotowa ma zasięg 25 metrów i poradzi sb naprawdę z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dźwig Zielona Góra, zawsze pamiętaj o Lubtrans.

Przez cały ten czas firma wyrabiała swój kunszt, co zaowocowało pozyskaniem wielu stałych i zadowolonych klientów. Kadra operatorska Lubtrans jest bardzo dobrze wykwalifikowana.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku : https://www.facebook.com/PST-Lubtrans-Wynajem-Maszyn-Budowlanych-257864141763496/

Nie istnieją dla nas zadania niemożliwe do wykonania. Bez względu na to, do czego potrzebujesz naszego sprzętu i pracowników – poradzimy sobie