{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_3d":"3","slide_show_ipad_3d":"2","slide_show_tablet_3d":"1","slide_show_mobile_3d":"1","slide_to_scroll_3d":"1","auto_stop":"false","centermode_3d":"true","space_between_3d":"30","depth":"20","modifier":"20"}
?>

Lubtrans - Koparka - Koparko ładowarka - Nowa Sól - Zielona Góra

Lubtrans to firma, która specjalizuje się w wynajmie maszyn budowlanych oraz wykonywaniu usług operatorskich. W naszej flocie dostępne są najlepszej jakości koparki, koparko-ładowarki. Wynajem koparko ładowarki Nowa Sól, wynajem koparki w Lubtrans to zawsze gwarancja jakości. Koparko ładowarka przystosowana do wszelakiego rodzaju prac ziemnych. Najlepiej świadczy o tym uznanie klientów, którzy do nas wracają i doskonałe opinie wśród nich. To wszystko sprawia, że w takich miastach jak: Nowa Sól, Zielona Góra, jesteśmy znaną marką. Koparka Nowa Sól, koparko ładowarka Nowa sól, usługi na najwyższym poziomie.

Wynajem koparko ładowarki Nowa Sól - Koparko ładowarka Nowa Sól - najlepsze opinie

Każda koparka oraz koparko ładowarka, dostępna w naszej flocie to sprzęt najwyższej jakości. Ponadto za obsługę maszyn i pomoc klientowi odpowiadają profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. To wszystko sprawia, że wynajem koparki i wynajem koparko ładowarki w Lubtrans to zawsze gwarancja doskonałej jakości sprzętu i najlepszej obsługi. Prowadząc prace ziemne w miejscowości Nowa Sól dajemy gwarancje że znajdziesz u nas najlepsze ceny oraz doświadczoną obsługę operatorską.

Koparka Nowa Sól, koparko ładowarka Nowa Sól - zawsze na czas i na miejsce

Na tak świetne opinie składają się również terminowość realizacji. Wynajem koparki oraz wynajem koparko ładowarki przez Lubtrans to także gwarancja, że przedsięwzięcie zostanie wykonane na czas.  Koparko-ładowarka lub koparka do wynajęcia zawsze dostarczane są przez nas we wskazane miejsce na czas, dzięki czemu nasi klienci uniknąć mogą opóźnień na placu budowy. To bardzo ważne przy inwestycjach budowlanych, gdyż każde opóźnienie generuje kolejne opóźnienia.

Najlepsze usługi koparką i koparko-ładowarką - profesjonalna kadra

Lubtrans to nie tylko koparko-ładowarka i koparka - wynajem, to także najwyższej jakości usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Zapewniamy najlepszą kadrę - wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych - koparek - koparko-ładowarek.

Wykopy, rozbiórki, wyburzenia, karczowanie, niwelacja terenu i wiele więcej

Wśród usług koparkami, koparko ładowarkami, oferujemy miedzy innymi wykonywanie wykopów, w tym wykopy pod fundamenty i wykopy pod kanalizacje. Przeprowadzamy również takie roboty ziemne jak równanie terenu - niwelacja terenu. Realizujemy humusowanie i karczowanie. Wśród naszych usług dostępne są również kucie betonu, rozbiórki obiektów oraz wyburzenia.

Zapraszam na nasz profil facebook: https://www.facebook.com/PST-Lubtrans-Wynajem-Maszyn-Budowlanych-257864141763496

Wynajem koparko ładowarki - Nowa Sól - Zielona Góra - usługi koparko-ładowarką - obszar działania

Siedziba naszej firmy znajduje się w Nowej Soli, w związku z czym świadczymy lokalnie nasze usługi koparką, usługi koparko-ładowarką w całym powiecie nowosolskim, w  takich miastach i gminach jak: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Otyń, Nowe Miasteczko, Kolsko i Siedlisko. .

Koparka - Nowa Sól - usługi koparko ładowarką Nowa Sól

Wynajem koparko-ładowarki, usługi koparką świadczone przez Lubtrans to zaplecze sprzętu z którego warto skorzystać.


Nasze maszyny to:

Koparko-Ładowarka Terex 840

Koparka Cat 212 bft

Koparko ładowarka Nowa Sól, koparka Nowa Sól, usługi koparką, wynajem koparki, Nowa sól, Zielona Góra
MIN. SZEROKOŚĆ 2311 [mm]
MAKS. MASA OPERACYJNA 7165 [kg]
MAKS. ZASIĘG KOPANIA KOPARKI 502[mm]
MAKS. GŁĘBOKOŚĆ KOPANIA KOPARKI 480 [mm]
MAKS. WYS. ROZŁADUNKU KOPARKI 4849 [mm]
MAKS. WYS. ROZŁADUNKU ŁADOWARKI 2780 [mm]