{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_3d":"3","slide_show_ipad_3d":"2","slide_show_tablet_3d":"1","slide_show_mobile_3d":"1","slide_to_scroll_3d":"1","auto_stop":"false","centermode_3d":"true","space_between_3d":"30","depth":"20","modifier":"20"}
?>

Zagęszczarki- Wypożyczalnia zagęszczarek Nowa Sól zapewnia kompleksową obsługę.

Oferowane przez nas do wynajęcia zagęszczarki Wacker Neuson służą do zagęszczania podłoży mieszanych, nawierzchni brukowych, asfaltu oraz wszelkich innych gruntów. Zągęszczarka jest bardzo łatwa w manewrowaniu i użytku.

W jakim celu stosujemy zagęszczarkę?

Otóż jej głównym zadaniem jest efektywne zagęszczenie wykorzystywanego w czasie prac budowlanych podłoża.  Każda zagęszczarka polega na procesie wibrowania. Podstawowym elementem każdego urządzenia tego typu jest silnik, spalinowy lub elektryczny, bez którego niemożliwe byłoby sprawne działanie układu wibracyjnego. Warto również dodać, że osoba wykonująca prace ziemne zagęszczarką powinna zostać przeszkolona do tego celu zgodnie z zasadami BHP.

Bezpieczne wykorzystanie zagęszczarki

Osoby, które pracują z zagęszczarkami muszą zostać odpowiednio przeszkolone, ponieważ tylko w ten sposób będą w stanie wykorzystać możliwości sprzętu oraz zagwarantować sobie bezpieczeństwo. Niezbędne jest zastosowanie specjalnych ochraniaczy na uszy, co zapewni bezpieczeństwo naszemu zdrowiu.

Pomocne są również rękawice chroniące przed wytwarzanymi przez zagęszczarkę wibracjami. Pamiętajmy o tym, że zagęszczarka absolutnie nie powinna pracować w trybie półobrotów, ponieważ wówczas istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się drgań rezonansowych, które niestety mogą poważnie uszkodzić zagęszczarke.

Każda z zagęszczarek jest po pełnym serwisie i gotowa do pracy od zaraz. W wykonywaniu prac ziemnych możemy polecić również nasze koparki i koparko ładowarki ponieważ posiadamy je w naszym parku maszynowym. Wypożyczając sprzęt w Lubtrans masz pewność, że spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu koparki i koparko ładowarki, link poniżej:

Wynajem koparki - Usługi koparko ładowarką

Zagęszczarki można odebrać w siedzibie naszej firmy w Nowej Soli,  ale istnieje też możliwość dowozu.

Polecamy również usługi innymi maszynami budowlanymi takimi jak dźwigi, podnośniki koszowe oraz ładowarki teleskopowe.


Wynajem Maszyn Budowlanych Nowa Sól Zielona Góra Lubuskie Wynajem Dźwigu Koparki Podnośniki Koszowe Dźwig 90 ton Zagęszczarki Usługi Dźwigowe

Zagęszczarka Wacker Neuson 100kg


Wynajem Maszyn Budowlanych Nowa Sól Zielona Góra Lubuskie Wynajem Dźwigu Koparki Podnośniki Koszowe Dźwig 90 ton Zagęszczarki Usługi Dźwigowe

Zagęszczarka Wacker Neuson 480kg