Zagęszczarki – wypożyczalnia zagęszczarek Nowa Sól

Oferowane przez nas do wynajęcia zagęszczarki Wacker Neuson służą do zagęszczania podłoży mieszanych, nawierzchni brukowych, asfaltu oraz wszelkich innych gruntów. Zagęszczarka jest bardzo łatwa w manewrowaniu i użytku.

W jakim celu stosujemy zagęszczarkę?

Otóż jej głównym zadaniem jest efektywne zagęszczenie wykorzystywanego w czasie prac budowlanych podłoża.  Każda zagęszczarka polega na procesie wibrowania. Podstawowym elementem każdego urządzenia tego typu jest silnik, spalinowy lub elektryczny, bez którego niemożliwe byłoby sprawne działanie układu wibracyjnego. Warto również dodać, że osoba wykonująca prace ziemne zagęszczarką powinna zostać przeszkolona do tego celu zgodnie z zasadami BHP.

Bezpieczne wykorzystanie zagęszczarki

Osoby, które pracują z zagęszczarkami muszą zostać odpowiednio przeszkolone, ponieważ tylko w ten sposób będą w stanie wykorzystać możliwości sprzętu oraz zagwarantować sobie bezpieczeństwo. Niezbędne jest zastosowanie specjalnych ochraniaczy na uszy, co zapewni bezpieczeństwo naszemu zdrowiu.

Pomocne są również rękawice chroniące przed wytwarzanymi przez zagęszczarkę wibracjami. Pamiętajmy o tym, że zagęszczarka absolutnie nie powinna pracować w trybie półobrotów, ponieważ wówczas istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się drgań rezonansowych, które niestety mogą poważnie uszkodzić zagęszczarke.

Każda z zagęszczarek jest po pełnym serwisie i gotowa do pracy od zaraz. W wykonywaniu prac ziemnych możemy polecić również nasze koparki i koparko ładowarki ponieważ posiadamy je w naszym parku maszynowym. Wypożyczając sprzęt w Lubtrans masz pewność, że spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Zagęszczarki można odebrać w siedzibie naszej firmy w Nowej Soli,  ale istnieje też możliwość dowozu.

Polecamy również usługi innymi maszynami budowlanymi takimi jak dźwigi, podnośniki koszowe oraz ładowarki teleskopowe, a także zagęszczarki oraz koparko-ładowarki.


Zagęszczarka Wacker Neuson 100kg


Zagęszczarka Wacker Neuson 480kg

Skontaktuj Się