{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_3d":"3","slide_show_ipad_3d":"2","slide_show_tablet_3d":"1","slide_show_mobile_3d":"1","slide_to_scroll_3d":"1","auto_stop":"false","centermode_3d":"true","space_between_3d":"30","depth":"20","modifier":"20"}
?>

Specjalizacją naszej firmy jest wynajem maszyn budowlanych. Wśród maszyn budowlanych dostępnych w Lubtrans bardzo ważne miejsce zajmują dźwigi o udźwigu do 90T. Najlepszą rekomendacją naszych usług są bardzo dobre opinie klientów na tak trudnym i wymagającym rynku budowlanym. Wszystko to sprawia, że takie hasła jak: dźwig Zielona Góra czy też wynajem dźwigu Zielona Góra są od razu kojarzone z Lubtrans.

Lubtrans – dźwig Zielona Góra

Jak już wspomnieliśmy, za naszym sukcesem stoją nie tylko najlepsze dostępne na rynku dźwigi o różnych udźwigach, właściwościach i przeznaczeniu, ale także wysoko wykwalifikowana kadra profesjonalistów. Dzięki temu nasza oferta obejmuje zarówno wynajem dźwigu, jak również jego obsługę operatorską. Decydując się na współpracę z nami Klient ma więc możliwość wynająć dźwig wraz z profesjonalną obsługą. Szukając dźwigu w miejscowości Nowa Sól czy Zielona Góra Pamiętaj o nas.

Wynajem dźwigu Zielona Góra

Zamówienia:
tel.kom: 501 713 351
e-mail: lubtrans@o2.pl

Dźwigi Zielona Góra – udźwig 28, 35, 40, 55, 80 i 90 ton

Jednak o naszej sile, najwyższej jakości usługach i rzetelności stanowi nie tylko kadra najlepszych profesjonalistów, ale również najlepszy sprzęt dostępny na rynku budowlanym. Lubtrans dysponuje dźwigami o udźwigu: 28, 35, 40, 55, 80 i 90 ton. Umożliwia to wybór odpowiedniej maszyny do prac, jakie nasz Klient potrzebuje wykonać. W razie wątpliwości, nasi specjaliści doradzą, jaki udźwig będzie konieczny przy konkretnych pracach. Pomożemy dobrać odpowiedni dźwig do interesujących zadań interesujących naszego Klienta.

Zapraszam do polubienia strony naszej firmy na Facebook.pl: https://www.facebook.com/PST-Lubtrans-Wynajem-Maszyn-Budowlanych-257864141763496

Wynajem dźwigu Zielona Góra

Przez wiele lat działalności naszej firmy uzyskaliśmy renomę, która sięga daleko poza region, a nasi Klienci stale do nas wracają przy kolejnych pracach. Sprawia to, że nasza baza stałych klientów jest naprawdę liczna, dźwigi Zielona góra, Nowa Sól zapraszamy do współpracy.