Ładowarka teleskopowa

Ładowarka teleskopowa Nowa sólwynajem ładowarek teleskopowch takich jak:

1) Merlo Roto 40.25 – ładowarka teleskopowa obrotowa o maksymalnej wysokości podnoszenia 25,25 m i maksymalnym udźwigu: 4000 kg.

2) Ładowarka Manitou 1840 – Udźwig 4t, wysokość podnoszenia 18 m. Widły, Kosz.

3)Ładowarka teleskopowa Manitou 1740 slt – Udźwig 4t, wysokość podnoszenia 17 m. Ładowarka posiada dodatkowe wyposażenie w postaci wideł i kosza.

Jakie usługi wykonuje się ładowarką teleskopową?

Ładowarki teleskopowe najczęściej znajdują zastosowanie w przemyśle, rolnictwie i budownictwie. Ładowarki sprawdzają się w wielu dziedzinach, głównie z powodu swojej wielofunkcyjności.

  • rozładunku materiałów przy użyciu wideł paletowych,
  • przemieszczania materiałów za pomocą szufli,
  • pracy na wysokościach, którą umożliwia wysięgnik teleskopowy z platformą roboczą.

Nasza firma oferuje wynajem ładowarek teleskopowych najlepszej jakości. Podnośniki teleskopowe umożliwiają zamontowanie specjalistycznego sprzętu używanego w budownictwie lub ogrodnictwie. Dzięki temu jest to jeden z najczęściej używanych sprzętów dźwigowych. Sporą zaletą ładowarek teleskopowych jest napęd na cztery koła terenowe. Szerokie koła umożliwiają pracę w branży rolnictwa, gdzie maszyna stosowana jest często na polu, w stajniach i innych miejscach. 

Zapraszam na nasz profil na Panoramafirm.pl, ładowarki teleskopowe Zielona Góra:

https://panoramafirm.pl/lubuskie,nowosolski,nowa_s%C3%B3l,przysz%C5%82o%C5%9Bci,7/lubtrans_sp._z_o.o._przedsiebiorstwo_sprzetowo_transportowe-sczzgb_jtx.html

Nie trzeba więc martwić się o to, że ładowarka nie poradzi sobie na trudnym terenie budowy. Ładowarki Merlo Roto i Manitou oferują dużą zwrotność i prędkość jazdy – większość sprzętów dźwigowych jest zazwyczaj przystosowana do wykonywania jednego konkretnego zadania. Ładowarki teleskopowe są bardzo mobilne, czym znacznie wyróżniają się na tle innych maszyn. 

Ładowarka teleskopowa Zielona Góra – inne zalety

Inną wielką zaletą ładowarek teleskopowych jest również duży udźwig, który może podnosić ciężkie ładunki. Ładowarka teleskopowa Zielona Góra – zapraszamy do kontaktu z Lubtrans. Ładowarki stosuje się równie często w przemyśle drzewnym a nawet portach morskich, gdzie służą głównie do załadunku i rozładunku kontenerów. 

Jak widać ładowarki teleskopowe, to sprzęt bardzo uniwersalny. Jeśli dodatkowo wziąć pod uwagę bogate wyposażenie, które posiada nasza firma, dla tego typu maszyny nie ma zadań niemożliwych. Sprawdzą się na każdym terenie i zadowolą każdego klienta. 

Osoby zainteresowane wynajęciem ładowarki teleskopowej zapraszamy do kontaktu. Firma Lubtrans posiada wykwalifikowany zespół pracowników. Pamiętaj, że wynajmując jakikolwiek sprzęt naszej firmy, otrzymujesz także usługę operatora danej maszyny. Ponadto przy dłuższych współpracach oferujemy niższe ceny. 


Ładowarka teleskopowa Zielona Góra, tylko w firmie lubtrans znajdziesz kompleksowe usługi ładowarką teleskopową.

Manitou SLT 1840 

Wysokość podnoszenia: 18m
Ładowność 4t

Wyposażenie:

widły, kosz.   


ładowarki teleskopowe zielona góra, usługi ładowark a teleskopową zielona góra, Nowa Sól. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Merlo Roto 40.25 (ładowarka teleskopowa obrotowa)

maksymalna wysokość podnoszenia: 25,25 m
maksymalny udźwig: 4t

Wyposażenie:

rozsuwany kosz obrotowy Merlo,
sterowanie maszyną pilotem / z kosza,
hydraulicznie rozsuwane widły do palet,
wciągarka / dźwig,
generator prądu,